| f t | Login

Mecze: 2019-12-08

< Wczorajsze mecze Dzisiejsze mecze Jutrzejsze mecze >
Albania: Super Liga Tabela Mecze Serie Statystyki
Bylis Ballsh : Laçi
Luftëtari Gjirokastër : Skënderbeu Korçë
Teuta Durrës : Partizani Tirana
Tirana : Flamurtari Vlorë
Vllaznia Shkodër : Kukësi
Andora: Primera Division Tabela Mecze Serie Statystyki
Engordany : Carroi
FC Santa Coloma : Ordino
Inter Club d'Escaldes : Atlètic Club d'Escaldes
Sant Julià : UE Santa Coloma
Argentyna: Primera Division Tabela Mecze Serie Statystyki
Argentinos Juniors : Estudiantes
Atlético Tucumán : Newell's Old Boys
Colón : Aldosivi
Defensa y Justicia : Godoy Cruz
Gimnasia La Plata : Central Córdoba
Huracán : Arsenal de Sarandí
Independiente : Banfield
Lanús : Racing Club
Patronato Paraná : Vélez Sársfield
River Plate : San Lorenzo
Rosario Central : Boca Juniors
Talleres de Córdoba : Unión de Santa Fe
Australia: A-League Tabela Mecze Serie Statystyki
Adelaide United : Newcastle Jets
Western United : Melbourne Victory
Azerbejdżan: Liga Supreme Tabela Mecze Serie Statystyki
FK Sumqayıt : Qabala
Zirə : Səbail
Belgia: First Amateur Division Tabela Mecze Serie Statystyki
KSK Heist : URSL Visé
La Louvière Centre : Patro Eisden
Liège : Dessel Sport
Olympic Charleroi : Deinze
RFC Sérésien : Racing White Daring Molenbeek
Sint-Eloois-Winkel : Rupel Boom
Thes Sport : Lierse Kempenzonen
Tubize : FCV Dender
Boliwia: Primera Division - Clausura Tabela Mecze Serie Statystyki
Aurora : Real Potosí
Blooming : Club Destroyers
Guabirá : Royal Pari
Nacional Potosí : Jorge Wilstermann
San José Oruro : Always Ready
Sports Boys Warnes : Oriente Petrolero
The Strongest : Bolívar
Brazylia: Serie A Tabela Mecze Serie Statystyki
Avaí : Atlético Paranaense
Botafogo : Ceará
Corinthians : Fluminense
Cruzeiro : Palmeiras
CS Alagoano : São Paulo
Fortaleza EC : Bahia
Goiás : Grêmio FB
Internacional : Atlético Mineiro
Santos : Flamengo
Vasco da Gama : Chapecoense
Chile: Primera Division Tabela Mecze Serie Statystyki
Antofagasta : Colo Colo
Cobresal : Universidad de Chile
Curicó Unido : Unión Española
Deportes Iquique : Universidad Católica
Huachipato : Everton Viña del Mar
O'Higgins : Palestino
Unión La Calera : Audax Italiano
Univ de Concepcion : Coquimbo Unido
Chorwacja: 2. HNL Tabela Mecze Serie Statystyki
Hajduk Split II : Šibenik
Osijek II : Dynamo Zagrzeb II
Rudeš : Bijelo Brdo
Dania: Superliga Tabela Mecze Serie Statystyki
AGF Aarhus : Lyngby BK
Brøndby : Midtjylland
Hobro : Horsens
Nordsjælland : FC Kopenhaga
Odense BK : Aalborg BK
Silkeborg : Randers
SønderjyskE : Esbjerg
Grecja: Super League II Tabela Mecze Serie Statystyki
Apollon Kalamaria : Ergotelis
Apollon Larissa : PAS Giannina
Apollon Smirnis : Levadiakos
Chania : Doxa Dramas
Karaiskakis : Kerkira
Panachaiki : Platanias
Hiszpania: Primera Division Tabela Mecze Serie Statystyki
Eibar : Getafe
FC Barcelona : Mallorca
Granada : Deportivo Alavés
Leganés : Celta de Vigo
Levante : Valencia
Osasuna : Sevilla
Real Betis : Athletic Bilbao
Real Madryt : Espanyol Barcelona
Real Valladolid : Real Sociedad
Villarreal : Atlético Madryt
Hiszpania: Segunda Division Tabela Mecze Serie Statystyki
Albacete : Extremadura UD
Alcorcón : Real Oviedo
Almería : Mirandés
Cádiz : Elche
Deportivo La Coruña : Real Zaragoza
Girona : Lugo
Huesca : Rayo Vallecano
Las Palmas : Numancia
Málaga : Tenerife
Racing Santander : Fuenlabrada
Sporting Gijón : Ponferradina
Hiszpania: Segunda B - Grupa 1 Tabela Mecze Serie Statystyki
Celta de Vigo II : Real Oviedo B
Getafe II : Atlético Madryt II
Langreo : Coruxo
Las Palmas II : Pontevedra CF
Las Rozas : UD Ibiza
Marino de Luanco : Sporting Gijón II
Melilla : Atlético Baleares
Peña Deportiva : Racing Club de Ferrol
Rayo Majadahonda : SS Reyes
Real Madryt Castilla : Internacional de Madrid
Hiszpania: Segunda B - Grupa 2 Tabela Mecze Serie Statystyki
Barakaldo : Real Unión
CD Calahorra : Tudelano
Cultural Leonesa : Salamanca
Deportivo Alavés II : Arenas de Getxo
Guijuelo : Burgos CF
Haro : Osasuna II
Izarra : UD Logroñés
Leioa : Athletic Bilbao II
Real Sociedad II : Amorebieta
Unionistas de Salamanca : Real Valladolid II
Hiszpania: Segunda B - Grupa 3 Tabela Mecze Serie Statystyki
Badalona : Levante II
CD Castellon : Andorra
Cornellà : Sabadell
Ejea : Prat
Espanyol Barcelona II : Hércules
Gimnàstic Tarragona : Villarreal II
La Nucía : Llagostera
Lleida Esportiu : Ebro
Olot : Orihuela
Valencia II : Barcelona Atlètic
Hiszpania: Segunda B - Grupa 4 Tabela Mecze Serie Statystyki
Algeciras : Linense
Cádiz II : Marbella
CD Badajoz : Granada II
Córdoba : Atlético Sanluqueño
Real Murcia : Cartagena
San Fernando : Don Benito
Sevilla II : Recreativo Huelva
Talavera CF : Mérida AD
Villarrobledo : UCAM Murcia
Yeclano : Villarrubia
Holandia: Eredivisie Tabela Mecze Serie Statystyki
Groningen : Utrecht
RKC Waalwijk : Heerenveen
Sparta Rotterdam : Heracles Almelo
Vitesse : Feyenoord Rotterdam
Indie: Indian Super League Tabela Mecze Serie Statystyki
Hyderabad : Goa
Indonezja: Super Liga Tabela Mecze Serie Statystyki
Barito Putera : PSM Makassar
Persebaya : Arema
Persela : PSS Sleman
Kamerun: Elite One Tabela Mecze Serie Statystyki
Bamboutos : UMS de Loum
Colombe : Fortuna Mfou
Cotonsport : Eding Sport
Dragon de Yaoundé : Avion Academy
Feutcheu : Les Astres
Fovu Club : Panthère
Stade Renard : APEJES Academy
Tonnerre : Young Sport Academy
Union Douala : Canon
Kenia: Premier League Tabela Mecze Serie Statystyki
Leopards : Mathare United
Sofapaka : SoNy Sugar
Macedonia: First League Tabela Mecze Serie Statystyki
Renova : Rabotnički Skopje
Shkupi : Makedonija Gjorče Petrov
Sileks : Akademija Pandev
Struga : Borec
Vardar Skopje : Škendija 79
Malta: Premier Division Tabela Mecze Serie Statystyki
Tarxien Rainbows : Sirens
Valletta : Hibernians
Niemcy: 2. Bundesliga Tabela Mecze Serie Statystyki
Arminia Bielefeld : Karlsruher SC
Dynamo Dresden : SV Sandhausen
Greuther Fürth : VfL Bochum
Hamburger SV : FC Heidenheim
Hannover 96 : Erzgebirge Aue
Holstein Kiel : VfL Osnabrück
SSV Jahn Regensburg : St. Pauli
VfB Stuttgart : FC Nürnberg
Wehen Wiesbaden : Darmstadt 98
Niemcy: Regionalliga Nord Tabela Mecze Serie Statystyki
Altonaer FC von 1893 : Jeddeloh
Holstein Kiel II : Eintracht Norderstedt
HSC Hannover : Hamburger SV II
LSK Hansa : Drochtersen / Assel
St. Pauli II : VfB Lübeck
Niemcy: Regionalliga Nordost Tabela Mecze Serie Statystyki
Altglienicke : Energie Cottbus
Bischofswerdaer FV : Berliner AK 07
Chemie Leipzig : Wacker Nordhausen
Hertha Berlin II : Lokomotive Leipzig
Lichtenberg : Auerbach
Rot Weiss Erfurt : Viktoria Berlin
SV Babelsberg 03 : BFC Dynamo
Union Fürstenwalde : Meuselwitz
VfB Germania Halberstadt : Optik Rathenow
Paragwaj: Division Profesional - Clausura Tabela Mecze Serie Statystyki
Cerro Porteño : General Díaz
Club Guaraní : Nacional Asunción
Club Sportivo San Lorenzo : Club River Plate
Deportivo Capiatá : Libertad Asunción
Deportivo Santaní : Sportivo Luqueño
Sol de América : Olimpia Asunción
Portugalia: Portuguese Liga Tabela Mecze Serie Statystyki
Belenenses : Porto
Boavista Porto : Benfica Lizbona
Desportivo Aves : Sporting Braga
Famalicão : Tondela
Marítimo : CD Santa Clara
Paços de Ferreira : Vitória Setúbal
Rio Ave : Gil Vicente
Sporting Lizbona : Moreirense FC
Vitória Guimarães : Portimonense
Portugalia: Liga de Honra Tabela Mecze Serie Statystyki
Académica : Casa Pia
CD Feirense : Benfica Lizbona II
Cova Piedade : Vilafranquense
FC Penafiel : Porto II
GD Chaves : UD Oliveirense
Leixões : Academico Viseu
Mafra : GD Estoril Praia
Nacional : SC Farense
Varzim SC : SC Covilha
Republika Południowej Afryki: Premier Soccer League Tabela Mecze Serie Statystyki
Polokwane City : Maritzburg United
Republika Południowej Afryki: National First Division Tabela Mecze Serie Statystyki
TS Galaxy : Uthongathi
Tshakhuma FC : Free State Stars
Rosja: Premier League Tabela Mecze Serie Statystyki
Akhmat Groznyi : FK Ufa
Arsenal Tula : Lokomotiv Moskwa
Krasnodar : CSKA Moskwa
Krylya Sovetov : Ural
Sochi : Rubin Kazań
Spartak Moskwa : FK Rostov na Donu
Tambov : Gazovik Orenburg
Zenit St Petersburg : Dynamo Moskwa
Serbia: Super Liga Tabela Mecze Serie Statystyki
Bačka Topola : Vojvodina Novi Sad
Crvena Zvezda Belgrad : Spartak Subotica
FK Rad Belgrad : FK Partizan Belgrad
Javor Ivanjica : Voždovac
Napredak Krusevac : Mačva Šabac
Proleter Novi Sad : Cukaricki Belgrad
Radnički Niš : Mladost Lučani
Radnik Surdulica : Inđija
Turcja: Süper Lig Tabela Mecze Serie Statystyki
Ankaragücü : Göztepe
Antalyaspor : Trabzonspor
Denizlispor : Istanbul BB
Fenerbahce : Genclerbirligi
Galatasaray : Alanyaspor
Kasimpasa : Besiktas
Kayserispor : Çaykur Rizespor
Konyaspor : Gaziantep BB
Yeni Malatyaspor : Sivasspor
Turcja: Liga A Tabela Mecze Serie Statystyki
Adana Demirspor : BB Erzurumspor
Akhisar Belediye : Istanbulspor AS
Altınordu : Adanaspor
Ankaraspor : Altay SK Izmir
Bursaspor : Giresunspor
Eskisehirspor : Ümranıyespor
Fatih Karagümrük : Balıkesirspor
Hatayspor : Boluspor
Menemenspor : Keçiörengücü
Urugwaj: Primera Division - Clausura Tabela Mecze Serie Statystyki
Boston River : Danubio
Defensor Sporting : Progreso
Juventud : Nacional Montevideo
Liverpool FC Montevideo : River Plate Montevideo
Montevideo Wanderers : Cerro
Peñarol : Cerro Largo
Racing Club de Montevideo : Plaza Colonia
Rampla Juniors : Fénix
Włochy: Serie A Tabela Mecze Serie Statystyki
Atalanta : Hellas Verona
Bologna : AC Milan
Inter Mediolan : AS Roma
Lazio Rzym : Juventus Turyn
Lecce : Genoa
Sampdoria : AC Parma
Sassuolo : Cagliari Calcio
SPAL : Brescia
Torino : Fiorentina
Udinese : Napoli
Włochy: Serie C1 - Girone A Tabela Mecze Serie Statystyki
AC Arezzo : Gozzano
AC Monza Brianza : GIANA Erminio
AlbinoLeffe : Renate
Juventus II : Carrarese
Lecco : Olbia
Pergolettese : Alessandria
Pianese : Pontedera
Pro Patria : Novara Calcio
Pro Vercelli : AC Pistoiese
Siena : Calcio Como
Włochy: Serie C1 - Girone B Tabela Mecze Serie Statystyki
Calcio Padova : Imolese
Cesena : Fano
Fermana : Arzignano Valchiampo
Piacenza : Rimini Calcio
Ravenna Calcio : Südtirol
US Triestina Calcio : Modena
Vicenza : FeralpiSalò
Virtus Verona : Reggiana 1919
Vis Pesaro : Carpi
Włochy: Serie C1 - Girone C Tabela Mecze Serie Statystyki
Bari : Rossoblu Potenza
Catania : Rende
FC Rieti : Bisceglie
Paganese : Catanzaro
Picerno : SS Monopoli
Reggina Calcio : Viterbese Castrense
Ternana Calcio : Casertana
US Avellino : Sicula Leonzio
Vibonese : Teramo
Virtus Francavilla : Cavese