| f t | Login

Mecze: 2020-04-04

< Wczorajsze mecze Dzisiejsze mecze Jutrzejsze mecze >
Anglia: Premier League Tabela Mecze Serie Statystyki
Arsenal Londyn : Norwich City
Aston Villa : Wolverhampton Wanderers
Bournemouth : Newcastle United
Brighton & Hove Albion : Manchester United
Crystal Palace : Burnley
Everton : Leicester City
Manchester City : Liverpool
Sheffield United : Tottenham Hotspur
Watford : Southampton
West Ham United : Chelsea Londyn
Anglia: Championship Tabela Mecze Serie Statystyki
Blackburn Rovers : Leeds United
Brentford : Wigan Athletic
Bristol City : Cardiff City
Charlton Athletic : Millwall
Derby County : Nottingham Forest
Fulham : Birmingham City
Huddersfield Town : Preston North End
Luton Town : Reading
Middlesbrough : Queens Park Rangers
Stoke City : Barnsley
Swansea City : Sheffield Wednesday
West Bromwich Albion : Hull City
Anglia: League One Tabela Mecze Serie Statystyki
AFC Wimbledon : Bury
Blackpool : Burton Albion
Bolton Wanderers : Lincoln City
Coventry City : Peterborough United
Doncaster Rovers : Tranmere Rovers
Gillingham : Accrington Stanley
Ipswich Town : Southend United
Milton Keynes Dons : Fleetwood Town
Portsmouth : Bristol Rovers
Rochdale : Oxford United
Sunderland : Shrewsbury Town
Wycombe Wanderers : Rotherham United
Anglia: League Two Tabela Mecze Serie Statystyki
Bradford City : Colchester United
Cambridge United : Walsall
Carlisle United : Port Vale
Cheltenham Town : Exeter City
Crewe Alexandra : Northampton Town
Mansfield Town : Macclesfield Town
Morecambe : Crawley Town
Newport County : Grimsby Town
Oldham Athletic : Stevenage Borough
Plymouth Argyle : Forest Green Rovers
Scunthorpe United : Leyton Orient
Swindon Town : Salford City
Anglia: Conference National Tabela Mecze Serie Statystyki
Aldershot Town : Solihull Moors
Barnet : Notts County
Chesterfield : Boreham Wood
Chorley : Sutton United
Dagenham & Redbridge : Halifax Town
Eastleigh : Barrow
Ebbsfleet United : Fylde
Harrogate Town : Woking
Hartlepool United : Maidenhead United
Stockport County : Yeovil Town
Torquay United : Bromley
Wrexham : Dover Athletic
Anglia: Conference North Tabela Mecze Serie Statystyki
Altrincham : Gloucester City
Blyth Spartans : Alfreton Town
Boston United : Spennymoor Town
Brackley Town : York City
Curzon Ashton : Leamington
Farsley : Chester FC
Gateshead : Telford United
Guiseley : Southport
Hereford FC : Kings Lynn Town
Kettering Town : Darlington 1883
Kidderminster Harriers : Bradford Park Avenue
Anglia: Conference South Tabela Mecze Serie Statystyki
Bath City : Havant & Waterlooville
Billericay Town : Dulwich Hamlet
Braintree Town : Welling United
Dorking Wanderers : Concord Rangers
Eastbourne Borough : Hungerford Town
Maidstone United : Dartford
Oxford City : Chelmsford City
Slough Town : Chippenham Town
St. Albans City : Tonbridge Angels
Wealdstone : Hampton & Richmond
Weymouth : Hemel Hempstead Town
Argentyna: Primera B Nacional Tabela Mecze Serie Statystyki
Grupa A
Atlanta : Estudiantes de Caseros
Club Ferro Carril Oeste : Belgrano de Córdoba
Deportivo Morón : Mitre de Santiago del Estero
Estudiantes de Río Cuarto : Alvarado
Independiente Rivadavia : San Martín de San Juan
Nueva Chicago : Brown de Madryn
Platense : Agropecuario
Temperley : Barracas Central
Grupa B
Club Almagro : Defensores de Belgrano
Deportivo Riestra : Chacarita Juniors
Deportivo Santamarina : All Boys
Gimnasia y Esgrima de Jujuy : Gimnasia Mendoza
Instituto AC Córdoba : Atlético de Rafaela
San Martín de Tucumán : Quilmes AC
Sarmiento : Brown de Adrogué
Villa Dálmine : Tigre
Austria: Regionalliga Mitte Tabela Mecze Serie Statystyki
Bad Gleichenberg : Deutschlandsberger SC
Gleisdorf : Wolfsberg
Ried II : Hertha Wels
Sturm Graz II : Kalsdorf
Union Vöcklamarkt : St. Anna
Weiz : Stadl-Paura
Wels : Gurten
Wolfsberger AC II : Allerheiligen
Austria: Regionalliga Ost Tabela Mecze Serie Statystyki
Leobendorf : Mannsdorf
Stripfing : Wiener SC
Wiener Viktoria : Mauerwerk
Chorwacja: 1. HNL Tabela Mecze Serie Statystyki
Dynamo Zagrzeb : Slaven Koprivnica
Hajduk Split : Varaždin
Istra 1961 : Inter Zaprešić
Osijek : Gorica
Rijeka : Lokomotiva Zagrzeb
Chorwacja: 2. HNL Tabela Mecze Serie Statystyki
Cibalia Vinkovci : Dynamo Zagrzeb II
Orijent 1919 : Dubrava Zagreb
Solin : Šibenik
Czechy: Czech Liga Tabela Mecze Serie Statystyki
Baník Ostrava : Viktoria Plzen
Ceské Budejovice : Sigma Olomouc
Jablonec : Slovan Liberec
Mladá Boleslav : Zlín
Opava : Bohemians 1905 Praga
Pribram : Slavia Praga
Slovácko : Karviná
Sparta Praga : Teplice
Czechy: 2. Liga - Kwalifikacje Tabela Mecze Serie Statystyki
Baník Sokolov : Pardubice
Chrudim : Hradec Králové
Dukla Praga : Slavoj Vyšehrad
Líšeň : Vysocina Jihlava
Slovan Varnsdorf : Viktoria Zizkov
Trinec : Prostějov
Ústí nad Labem : Vlašim
Vítkovice : Brno
Dania: 2. Division - Grupa 1 Tabela Mecze Serie Statystyki
Avarta : HIK
Brønshøj : Slagelse B&I
FA 2000 : Holbæk
FC Helsingør : Hillerød Fodbold
Skovshoved : Boldklubben af 1893
Vanløse : BK Frem 1886
Dania: 2. Division - Grupa 2 Tabela Mecze Serie Statystyki
Akademisk Boldklub : Vejgaard B
Brabrand : Næsby
Jammerbugt : Ringkøbing
Middelfart : Aarhus Fremad
Sydvest : Thisted
VSK Århus : Dalum
Holandia: Eredivisie Tabela Mecze Serie Statystyki
AZ Alkmaar : Vitesse
PSV Eindhoven : Heracles Almelo
Sparta Rotterdam : Heerenveen
Utrecht : Groningen
VVV Venlo : Willem II
Niemcy: Bundesliga Tabela Mecze Serie Statystyki
Augsburg : Paderborn
Bayer Leverkusen : VfL Wolfsburg
Borussia Dortmund : Bayern Monachium
Eintracht Frankfurt : Freiburg
Fortuna Düsseldorf : Schalke 04
Hoffenheim : FC Köln
RB Leipzig : Hertha Berlin
Union Berlin : FSV Mainz 05
Werder Brema : Borussia M'gladbach
Niemcy: 3. Bundesliga Tabela Mecze Serie Statystyki
1860 Monachium : Hansa Rostock
Carl Zeiss Jena : KFC Uerdingen 05
Eintracht Braunschweig : Sonnenhof Großaspach
FSV Zwickau : SpVgg Unterhaching
Kaiserslautern : Chemnitzer FC
Magdeburg : Viktoria Köln
MSV Duisburg : Würzburger Kickers
Preußen Münster : Ingolstadt 04
SV Meppen : Hallescher FC
SV Waldhof Mannheim : Bayern Monachium II
Niemcy: Regionalliga Bayern Tabela Mecze Serie Statystyki
Augsburg II : Wacker Burghausen
Garching : Heimstetten
Illertissen : Greuther Fürth II
Nürnberg II : Aubstadt
Rosenheim : Türkgücü-Ataspor
SpVgg Bayreuth : Eichstätt
Viktoria Aschaffenburg : Schalding-Heining
Niemcy: Regionalliga Nord Tabela Mecze Serie Statystyki
Hannover 96 II : VfB Oldenburg 1897
Heider SV : Holstein Kiel II
Jeddeloh : Weiche Flensburg
VfB Lübeck : Hamburger SV II
Niemcy: Regionalliga Südwest Tabela Mecze Serie Statystyki
Bahlinger SC : Balingen
Elversberg : TuS RW Koblenz
FC 08 Homburg Saar : Steinbach
FC Gießen : Bayern Alzenau
FK Pirmasens : Hoffenheim II
Freiburg II : FSV Mainz 05 II
Kickers Offenbach : FSV Frankfurt
Ulm 1846 : FC Saarbrücken
VfR Aalen : Astoria Walldorf
Niemcy: Regionalliga West Tabela Mecze Serie Statystyki
Bergisch Gladbach : Fortuna Düsseldorf II
Bonner SC : TuS Haltern
Borussia M'gladbach II : Sportfreunde Lotte
Fortuna Köln : Rot Weiss Essen
Lippstadt 08 : Borussia Dortmund II
Rot-Weiß Oberhausen : FC Köln II
SC Verl : Wuppertaler SV
Schalke 04 II : Alemannia Aachen
SG Wattenscheid 09 : Rödinghausen
Polska: Ekstraklasa Tabela Mecze Serie Statystyki
Lech Poznań : Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk : Cracovia Kraków
Legia Warszawa : Arka Gdynia
ŁKS Łódź : Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice : Górnik Zabrze
Wisła Kraków : Raków Częstochowa
Wisła Płock : Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin : Korona Kielce
Polska: I Liga Tabela Mecze Serie Statystyki
Chojniczanka Chojnice : GKS Bełchatów
Chrobry Głogów : Jastrzębie
Olimpia Grudziądz : Miedź Legnica
Podbeskidzie Bielsko-Biala : Puszcza Niepołomice
Sandecja Nowy Sącz : Odra Opole
Stal Mielec : Stomil Olsztyn
Warta Poznań : LKS Nieciecza
Wigry Suwałki : GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec : Radomiak Radom
Polska: II Liga Tabela Mecze Serie Statystyki
Błękitni Stargard : Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków : Widzew Łódź
Górnik Łęczna : Znicz Pruszków
Lech Poznań II : Elana Toruń
Legionovia Legionowo : GKS Katowice
Olimpia Elbląg : Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce : Górnik Polkowice
Skra Częstochowa : Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów : Stal Stalowa Wola
Republika Południowej Afryki: Premier Soccer League Tabela Mecze Serie Statystyki
Chippa United : Highlands Park
Maritzburg United : Mamelodi Sundowns
Orlando Pirates : Baroka
Stellenbosch FC : Cape Town City
SuperSport United : Polokwane City
Wits University : AmaZulu
Republika Południowej Afryki: National First Division Tabela Mecze Serie Statystyki
Jomo Cosmos : Uthongathi
Royal Eagles : TS Galaxy
Steenberg United : Pretoria University
Tshakhuma FC : Ajax Cape Town
Rosja: 1. Division Tabela Mecze Serie Statystyki
Avangard Kursk : SKA Khabarovsk
FC Enisey : FC Fakel
Khimki : Torpedo Moskwa
Krasnodar II : Spartak Moskwa II
Luch Vladivostok : Mordovia Saransk
Neftekhimik Nizhnekamsk : Chertanovo
Rotor Volgograd : Chayka Peschanokopskoye
Tekstilshchik Ivanovo : Baltika
Tom Tomsk : Shinnik
Torpedo Armavir : Niżny Nowogród
Serbia: Super Liga Tabela Mecze Serie Statystyki
Bačka Topola : Crvena Zvezda Belgrad
FK Partizan Belgrad : Cukaricki Belgrad
FK Rad Belgrad : Voždovac
Inđija : Vojvodina Novi Sad
Mačva Šabac : Spartak Subotica
Napredak Krusevac : Mladost Lučani
Proleter Novi Sad : Javor Ivanjica
Radnik Surdulica : Radnički Niš
Słowenia: 1. SNL Tabela Mecze Serie Statystyki
Aluminij : Celje
Mura : Domžale
Olimpija Ljubljana : Maribor
Rudar Velenje : Triglav
Tabor Sežana : Bravo
Szkocja: Premier League Tabela Mecze Serie Statystyki
Aberdeen : Heart of Midlothian
Hibernian : Celtic
Kilmarnock : Livingston
Rangers : Motherwell
Ross County : St. Mirren
St. Johnstone : Hamilton Academicals
Szkocja: First Division Tabela Mecze Serie Statystyki
Alloa Athletic : Dundee FC
Ayr United : Dunfermline Athletic
Dundee United : Queen of the South
Greenock Morton : Inverness
Partick Thistle : Arbroath
Szkocja: Second Division Tabela Mecze Serie Statystyki
Clyde : Forfar Athletic
Dumbarton : Peterhead
Falkirk : Airdrieonians FC
Montrose : Raith Rovers
Stranraer : East Fife
Szkocja: Third Division Tabela Mecze Serie Statystyki
Albion Rovers : Annan Athletic
Brechin City : Stenhousemuir
Cove Rangers : Elgin City
Queen's Park : Edinburgh City
Stirling Albion : Cowdenbeath FC
Szwajcaria: Super League Tabela Mecze Serie Statystyki
BSC Young Boys : FC Lugano
FC Basel : Neuchâtel Xamax
FC Luzern : FC Thun
FC Zurych : Servette FC Genewa
St. Gallen : FC Sion
Ukraina: 1. Liga Tabela Mecze Serie Statystyki
Ahrobiznes Volochysk : Cherkashchyna-Akademiya
Balkany Zorya : Minai
Chornomorets Odessa : Mykolaiv
Inhulets : Avanhard Kramatorsk
Kremin' Kremenchuk : Wołyń Lutsk
Metalist 1925 : Hirnyk-Sport
Obolon-Brovar : FK Prykarpattia
Rukh Vynnyky : Metalurh Zaporizhya
Węgry: NB I Tabela Mecze Serie Statystyki
Debreceni VSC : Kaposvári Rákóczi
Ferencváros : Diósgyöri VTK
Mezőkövesd-Zsóry : Paksi SE
MOL Fehervar : Várda SE
Újpest : Budapeszt Honved
Zalaegerszegi TE : Puskás FC