| f t | Login

Mecze - 1. Division (Liga rosyjska)

7 July 2019
Avangard Kursk 0:3 Rotor Volgograd
Baltika 0:1 Spartak Moskwa II
Chayka Peschanokopskoye 0:1 Chertanovo
FC Fakel 0:1 Torpedo Moskwa
Luch Vladivostok 2:5 Khimki
Mordovia Saransk 0:1 Neftekhimik Nizhnekamsk
Niżny Nowogród 0:2 Tom Tomsk
SKA Khabarovsk 1:2 Shinnik
Tekstilshchik Ivanovo 0:1 FC Enisey
9 July 2019
Torpedo Armavir 2:1 Krasnodar II
13 July 2019
Chertanovo 2:1 FC Enisey
FC Fakel 0:0 Chayka Peschanokopskoye
Khimki 3:0 Avangard Kursk
Krasnodar II 1:2 Luch Vladivostok
Neftekhimik Nizhnekamsk 1:1 Niżny Nowogród
Rotor Volgograd 3:2 Tekstilshchik Ivanovo
Shinnik 1:0 Mordovia Saransk
Spartak Moskwa II 2:2 SKA Khabarovsk
Tom Tomsk 2:0 Torpedo Armavir
Torpedo Moskwa 2:0 Baltika
19 July 2019
Niżny Nowogród 1:3 Shinnik
20 July 2019
Avangard Kursk 1:1 Krasnodar II
Baltika 0:1 Chayka Peschanokopskoye
FC Enisey 0:3 Rotor Volgograd
FC Fakel 0:0 Chertanovo
Luch Vladivostok 1:1 Tom Tomsk
Mordovia Saransk 1:0 Spartak Moskwa II
SKA Khabarovsk 0:1 Torpedo Moskwa
Tekstilshchik Ivanovo 1:4 Khimki
Torpedo Armavir 0:2 Neftekhimik Nizhnekamsk
24 July 2019
Chayka Peschanokopskoye : SKA Khabarovsk
Chertanovo : Rotor Volgograd
FC Fakel : Baltika
Khimki : FC Enisey
Krasnodar II : Tekstilshchik Ivanovo
Neftekhimik Nizhnekamsk : Luch Vladivostok
Shinnik : Torpedo Armavir
Spartak Moskwa II : Niżny Nowogród
Tom Tomsk : Avangard Kursk
Torpedo Moskwa : Mordovia Saransk
28 July 2019
Avangard Kursk : Neftekhimik Nizhnekamsk
Baltika : Chertanovo
FC Enisey : Krasnodar II
Luch Vladivostok : Shinnik
Mordovia Saransk : Chayka Peschanokopskoye
Niżny Nowogród : Torpedo Moskwa
Rotor Volgograd : Khimki
SKA Khabarovsk : FC Fakel
Tom Tomsk : Tekstilshchik Ivanovo
29 July 2019
Torpedo Armavir : Spartak Moskwa II
3 August 2019
Chayka Peschanokopskoye : Niżny Nowogród
Chertanovo : Khimki
FC Fakel : Mordovia Saransk
Krasnodar II : Rotor Volgograd
Luch Vladivostok : Spartak Moskwa II
Neftekhimik Nizhnekamsk : Tekstilshchik Ivanovo
Shinnik : Avangard Kursk
SKA Khabarovsk : Baltika
Tom Tomsk : FC Enisey
Torpedo Moskwa : Torpedo Armavir
10 August 2019
Avangard Kursk : Spartak Moskwa II
Chayka Peschanokopskoye : Torpedo Armavir
FC Enisey : Neftekhimik Nizhnekamsk
Khimki : Krasnodar II
Luch Vladivostok : Torpedo Moskwa
Mordovia Saransk : Baltika
Niżny Nowogród : FC Fakel
SKA Khabarovsk : Chertanovo
Tekstilshchik Ivanovo : Shinnik
Tom Tomsk : Rotor Volgograd
14 August 2019
Baltika : Niżny Nowogród
Chertanovo : Krasnodar II
FC Fakel : Torpedo Armavir
Luch Vladivostok : Chayka Peschanokopskoye
Neftekhimik Nizhnekamsk : Rotor Volgograd
Shinnik : FC Enisey
SKA Khabarovsk : Mordovia Saransk
Spartak Moskwa II : Tekstilshchik Ivanovo
Tom Tomsk : Khimki
Torpedo Moskwa : Avangard Kursk
18 August 2019
Avangard Kursk : Chayka Peschanokopskoye
FC Enisey : Spartak Moskwa II
Khimki : Neftekhimik Nizhnekamsk
Krasnodar II : Tom Tomsk
Luch Vladivostok : FC Fakel
Mordovia Saransk : Chertanovo
Niżny Nowogród : SKA Khabarovsk
Rotor Volgograd : Shinnik
Tekstilshchik Ivanovo : Torpedo Moskwa
Torpedo Armavir : Baltika
25 August 2019
Baltika : Luch Vladivostok
Chayka Peschanokopskoye : Tekstilshchik Ivanovo
Chertanovo : Tom Tomsk
FC Fakel : Avangard Kursk
Mordovia Saransk : Niżny Nowogród
Neftekhimik Nizhnekamsk : Krasnodar II
Shinnik : Khimki
SKA Khabarovsk : Torpedo Armavir
Spartak Moskwa II : Rotor Volgograd
Torpedo Moskwa : FC Enisey
31 August 2019
Avangard Kursk : Baltika
FC Enisey : Chayka Peschanokopskoye
Khimki : Spartak Moskwa II
Krasnodar II : Shinnik
Luch Vladivostok : SKA Khabarovsk
Niżny Nowogród : Chertanovo
Rotor Volgograd : Torpedo Moskwa
Tekstilshchik Ivanovo : FC Fakel
Tom Tomsk : Neftekhimik Nizhnekamsk
Torpedo Armavir : Mordovia Saransk
7 September 2019
Baltika : Tekstilshchik Ivanovo
Chayka Peschanokopskoye : Rotor Volgograd
Chertanovo : Neftekhimik Nizhnekamsk
FC Fakel : FC Enisey
Mordovia Saransk : Luch Vladivostok
Niżny Nowogród : Torpedo Armavir
Shinnik : Tom Tomsk
SKA Khabarovsk : Avangard Kursk
Spartak Moskwa II : Krasnodar II
Torpedo Moskwa : Khimki
14 September 2019
Avangard Kursk : Mordovia Saransk
FC Enisey : Baltika
Khimki : Chayka Peschanokopskoye
Krasnodar II : Torpedo Moskwa
Luch Vladivostok : Niżny Nowogród
Neftekhimik Nizhnekamsk : Shinnik
Rotor Volgograd : FC Fakel
Tekstilshchik Ivanovo : SKA Khabarovsk
Tom Tomsk : Spartak Moskwa II
15 September 2019
Torpedo Armavir : Chertanovo
21 September 2019
Baltika : Rotor Volgograd
Chayka Peschanokopskoye : Krasnodar II
Chertanovo : Shinnik
FC Fakel : Khimki
Mordovia Saransk : Tekstilshchik Ivanovo
Niżny Nowogród : Avangard Kursk
SKA Khabarovsk : FC Enisey
Spartak Moskwa II : Neftekhimik Nizhnekamsk
Torpedo Armavir : Luch Vladivostok
Torpedo Moskwa : Tom Tomsk
29 September 2019
Avangard Kursk : Torpedo Armavir
FC Enisey : Mordovia Saransk
Khimki : Baltika
Krasnodar II : FC Fakel
Luch Vladivostok : Chertanovo
Neftekhimik Nizhnekamsk : Torpedo Moskwa
Rotor Volgograd : SKA Khabarovsk
Shinnik : Spartak Moskwa II
Tekstilshchik Ivanovo : Niżny Nowogród
Tom Tomsk : Chayka Peschanokopskoye
5 October 2019
Baltika : Krasnodar II
Chayka Peschanokopskoye : Neftekhimik Nizhnekamsk
Chertanovo : Spartak Moskwa II
FC Fakel : Tom Tomsk
Luch Vladivostok : Avangard Kursk
Mordovia Saransk : Rotor Volgograd
Niżny Nowogród : FC Enisey
SKA Khabarovsk : Khimki
Torpedo Armavir : Tekstilshchik Ivanovo
Torpedo Moskwa : Shinnik
12 October 2019
Avangard Kursk : Chertanovo
FC Enisey : Torpedo Armavir
Khimki : Mordovia Saransk
Krasnodar II : SKA Khabarovsk
Neftekhimik Nizhnekamsk : FC Fakel
Rotor Volgograd : Niżny Nowogród
Shinnik : Chayka Peschanokopskoye
Spartak Moskwa II : Torpedo Moskwa
Tekstilshchik Ivanovo : Luch Vladivostok
Tom Tomsk : Baltika
19 October 2019
Avangard Kursk : Tekstilshchik Ivanovo
Baltika : Neftekhimik Nizhnekamsk
Chayka Peschanokopskoye : Spartak Moskwa II
Chertanovo : Torpedo Moskwa
FC Fakel : Shinnik
Luch Vladivostok : FC Enisey
Mordovia Saransk : Krasnodar II
Niżny Nowogród : Khimki
SKA Khabarovsk : Tom Tomsk
Torpedo Armavir : Rotor Volgograd
23 October 2019
FC Enisey : Avangard Kursk
Khimki : Torpedo Armavir
Krasnodar II : Niżny Nowogród
Neftekhimik Nizhnekamsk : SKA Khabarovsk
Rotor Volgograd : Luch Vladivostok
Shinnik : Baltika
Spartak Moskwa II : FC Fakel
Tekstilshchik Ivanovo : Chertanovo
Tom Tomsk : Mordovia Saransk
Torpedo Moskwa : Chayka Peschanokopskoye
27 October 2019
Avangard Kursk : Khimki
Baltika : Torpedo Moskwa
FC Enisey : Chertanovo
FC Fakel : Chayka Peschanokopskoye
Luch Vladivostok : Krasnodar II
Mordovia Saransk : Shinnik
Niżny Nowogród : Neftekhimik Nizhnekamsk
SKA Khabarovsk : Spartak Moskwa II
Tekstilshchik Ivanovo : Rotor Volgograd
Torpedo Armavir : Tom Tomsk
3 November 2019
Chayka Peschanokopskoye : Baltika
Chertanovo : FC Fakel
Khimki : Tekstilshchik Ivanovo
Krasnodar II : Avangard Kursk
Neftekhimik Nizhnekamsk : Torpedo Armavir
Rotor Volgograd : FC Enisey
Shinnik : Niżny Nowogród
Spartak Moskwa II : Mordovia Saransk
Tom Tomsk : Luch Vladivostok
Torpedo Moskwa : SKA Khabarovsk
9 November 2019
Avangard Kursk : Tom Tomsk
Baltika : FC Fakel
FC Enisey : Khimki
Luch Vladivostok : Neftekhimik Nizhnekamsk
Mordovia Saransk : Torpedo Moskwa
Niżny Nowogród : Spartak Moskwa II
Rotor Volgograd : Chertanovo
SKA Khabarovsk : Chayka Peschanokopskoye
Tekstilshchik Ivanovo : Krasnodar II
Torpedo Armavir : Shinnik
13 November 2019
Chayka Peschanokopskoye : Mordovia Saransk
Chertanovo : Baltika
FC Fakel : SKA Khabarovsk
Khimki : Rotor Volgograd
Krasnodar II : FC Enisey
Neftekhimik Nizhnekamsk : Avangard Kursk
Shinnik : Luch Vladivostok
Spartak Moskwa II : Torpedo Armavir
Tekstilshchik Ivanovo : Tom Tomsk
Torpedo Moskwa : Niżny Nowogród
17 November 2019
Avangard Kursk : Shinnik
Baltika : SKA Khabarovsk
FC Enisey : Tom Tomsk
Khimki : Chertanovo
Mordovia Saransk : FC Fakel
Niżny Nowogród : Chayka Peschanokopskoye
Rotor Volgograd : Krasnodar II
Spartak Moskwa II : Luch Vladivostok
Tekstilshchik Ivanovo : Neftekhimik Nizhnekamsk
Torpedo Armavir : Torpedo Moskwa
23 November 2019
Baltika : Mordovia Saransk
Chertanovo : SKA Khabarovsk
FC Fakel : Niżny Nowogród
Krasnodar II : Khimki
Neftekhimik Nizhnekamsk : FC Enisey
Rotor Volgograd : Tom Tomsk
Shinnik : Tekstilshchik Ivanovo
Spartak Moskwa II : Avangard Kursk
Torpedo Armavir : Chayka Peschanokopskoye
Torpedo Moskwa : Luch Vladivostok
9 March 2020
Avangard Kursk : Torpedo Moskwa
Chayka Peschanokopskoye : Luch Vladivostok
FC Enisey : Shinnik
Khimki : Tom Tomsk
Krasnodar II : Chertanovo
Mordovia Saransk : SKA Khabarovsk
Niżny Nowogród : Baltika
Rotor Volgograd : Neftekhimik Nizhnekamsk
Tekstilshchik Ivanovo : Spartak Moskwa II
Torpedo Armavir : FC Fakel
15 March 2020
Baltika : Torpedo Armavir
Chayka Peschanokopskoye : Avangard Kursk
Chertanovo : Mordovia Saransk
FC Fakel : Luch Vladivostok
Neftekhimik Nizhnekamsk : Khimki
Shinnik : Rotor Volgograd
SKA Khabarovsk : Niżny Nowogród
Spartak Moskwa II : FC Enisey
Tom Tomsk : Krasnodar II
Torpedo Moskwa : Tekstilshchik Ivanovo
22 March 2020
Avangard Kursk : FC Fakel
FC Enisey : Torpedo Moskwa
Khimki : Shinnik
Krasnodar II : Neftekhimik Nizhnekamsk
Luch Vladivostok : Baltika
Niżny Nowogród : Mordovia Saransk
Rotor Volgograd : Spartak Moskwa II
Tekstilshchik Ivanovo : Chayka Peschanokopskoye
Tom Tomsk : Chertanovo
Torpedo Armavir : SKA Khabarovsk
29 March 2020
Baltika : Avangard Kursk
Chayka Peschanokopskoye : FC Enisey
Chertanovo : Niżny Nowogród
FC Fakel : Tekstilshchik Ivanovo
Mordovia Saransk : Torpedo Armavir
Neftekhimik Nizhnekamsk : Tom Tomsk
Shinnik : Krasnodar II
SKA Khabarovsk : Luch Vladivostok
Spartak Moskwa II : Khimki
Torpedo Moskwa : Rotor Volgograd
4 April 2020
Avangard Kursk : SKA Khabarovsk
FC Enisey : FC Fakel
Khimki : Torpedo Moskwa
Krasnodar II : Spartak Moskwa II
Luch Vladivostok : Mordovia Saransk
Neftekhimik Nizhnekamsk : Chertanovo
Rotor Volgograd : Chayka Peschanokopskoye
Tekstilshchik Ivanovo : Baltika
Tom Tomsk : Shinnik
Torpedo Armavir : Niżny Nowogród
8 April 2020
Baltika : FC Enisey
Chayka Peschanokopskoye : Khimki
Chertanovo : Torpedo Armavir
FC Fakel : Rotor Volgograd
Mordovia Saransk : Avangard Kursk
Niżny Nowogród : Luch Vladivostok
Shinnik : Neftekhimik Nizhnekamsk
SKA Khabarovsk : Tekstilshchik Ivanovo
Spartak Moskwa II : Tom Tomsk
Torpedo Moskwa : Krasnodar II
12 April 2020
Avangard Kursk : Niżny Nowogród
FC Enisey : SKA Khabarovsk
Khimki : FC Fakel
Krasnodar II : Chayka Peschanokopskoye
Luch Vladivostok : Torpedo Armavir
Neftekhimik Nizhnekamsk : Spartak Moskwa II
Rotor Volgograd : Baltika
Shinnik : Chertanovo
Tekstilshchik Ivanovo : Mordovia Saransk
Tom Tomsk : Torpedo Moskwa
18 April 2020
Baltika : Khimki
Chayka Peschanokopskoye : Tom Tomsk
Chertanovo : Luch Vladivostok
FC Fakel : Krasnodar II
Mordovia Saransk : FC Enisey
Niżny Nowogród : Tekstilshchik Ivanovo
SKA Khabarovsk : Rotor Volgograd
Spartak Moskwa II : Shinnik
Torpedo Armavir : Avangard Kursk
Torpedo Moskwa : Neftekhimik Nizhnekamsk
26 April 2020
Avangard Kursk : Luch Vladivostok
FC Enisey : Niżny Nowogród
Khimki : SKA Khabarovsk
Krasnodar II : Baltika
Neftekhimik Nizhnekamsk : Chayka Peschanokopskoye
Rotor Volgograd : Mordovia Saransk
Shinnik : Torpedo Moskwa
Spartak Moskwa II : Chertanovo
Tekstilshchik Ivanovo : Torpedo Armavir
Tom Tomsk : FC Fakel
2 May 2020
Baltika : Tom Tomsk
Chayka Peschanokopskoye : Shinnik
Chertanovo : Avangard Kursk
FC Fakel : Neftekhimik Nizhnekamsk
Luch Vladivostok : Tekstilshchik Ivanovo
Mordovia Saransk : Khimki
Niżny Nowogród : Rotor Volgograd
SKA Khabarovsk : Krasnodar II
Torpedo Armavir : FC Enisey
Torpedo Moskwa : Spartak Moskwa II
6 May 2020
FC Enisey : Luch Vladivostok
Khimki : Niżny Nowogród
Krasnodar II : Mordovia Saransk
Neftekhimik Nizhnekamsk : Baltika
Rotor Volgograd : Torpedo Armavir
Shinnik : FC Fakel
Spartak Moskwa II : Chayka Peschanokopskoye
Tekstilshchik Ivanovo : Avangard Kursk
Tom Tomsk : SKA Khabarovsk
Torpedo Moskwa : Chertanovo
10 May 2020
Avangard Kursk : FC Enisey
Baltika : Shinnik
Chayka Peschanokopskoye : Torpedo Moskwa
Chertanovo : Tekstilshchik Ivanovo
FC Fakel : Spartak Moskwa II
Luch Vladivostok : Rotor Volgograd
Mordovia Saransk : Tom Tomsk
Niżny Nowogród : Krasnodar II
SKA Khabarovsk : Neftekhimik Nizhnekamsk
Torpedo Armavir : Khimki
16 May 2020
Chertanovo : Chayka Peschanokopskoye
FC Enisey : Tekstilshchik Ivanovo
Khimki : Luch Vladivostok
Krasnodar II : Torpedo Armavir
Neftekhimik Nizhnekamsk : Mordovia Saransk
Rotor Volgograd : Avangard Kursk
Shinnik : SKA Khabarovsk
Spartak Moskwa II : Baltika
Tom Tomsk : Niżny Nowogród
Torpedo Moskwa : FC Fakel