| f t | Login

Mecze - Primera B Nacional (Liga argentyńska)

25 August 2018
Agropecuario 2:1 Deportivo Santamarina
Arsenal de Sarandí 1:1 Gimnasia y Esgrima de Jujuy
CA Los Andes 0:1 Independiente Rivadavia
Nueva Chicago 2:0 Club Ferro Carril Oeste
Villa Dálmine 3:0 Instituto AC Córdoba
26 August 2018
Brown de Madryn 0:1 Brown de Adrogué
Central Córdoba 1:1 Deportivo Morón
Club Olimpo 0:1 Sarmiento
Gimnasia Mendoza 2:1 Temperley
Platense 0:1 Club Atlético Mitre
27 August 2018
Atlético de Rafaela 2:1 Quilmes AC
28 August 2018
Club Almagro 1:0 Chacarita Juniors
1 September 2018
Brown de Adrogué 3:0 Club Olimpo
Chacarita Juniors 0:2 Platense
Club Ferro Carril Oeste 2:0 Brown de Madryn
Deportivo Santamarina 0:0 Arsenal de Sarandí
Instituto AC Córdoba 0:1 Agropecuario
Sarmiento 1:1 Atlético de Rafaela
Temperley 0:2 Villa Dálmine
2 September 2018
Club Atlético Mitre 2:0 Gimnasia Mendoza
Gimnasia y Esgrima de Jujuy 0:0 Defensores de Belgrano
Independiente Rivadavia 2:0 Central Córdoba
3 September 2018
Deportivo Morón przeł. Club Almagro
4 September 2018
Quilmes AC 2:0 CA Los Andes
14 September 2018
Club Almagro 1:0 Independiente Rivadavia
15 September 2018
Agropecuario 1:1 Temperley
Arsenal de Sarandí 1:2 Instituto AC Córdoba
Central Córdoba 1:0 Quilmes AC
Gimnasia Mendoza 2:1 Chacarita Juniors
Villa Dálmine 2:2 Club Atlético Mitre
16 September 2018
Atlético de Rafaela 3:1 Brown de Adrogué
Brown de Madryn 0:1 Nueva Chicago
CA Los Andes 0:1 Sarmiento
Club Olimpo 2:1 Club Ferro Carril Oeste
Defensores de Belgrano 1:0 Deportivo Santamarina
19 September 2018
Platense 2:0 Deportivo Morón
22 September 2018
Chacarita Juniors 2:1 Villa Dálmine
Deportivo Santamarina 2:2 Gimnasia y Esgrima de Jujuy
Instituto AC Córdoba 4:3 Defensores de Belgrano
Sarmiento 1:1 Central Córdoba
23 September 2018
Brown de Adrogué 0:0 CA Los Andes
Independiente Rivadavia 1:0 Platense
Nueva Chicago 1:0 Club Olimpo
Quilmes AC 0:1 Club Almagro
Temperley 2:3 Arsenal de Sarandí
24 September 2018
Club Atlético Mitre 2:1 Agropecuario
Club Ferro Carril Oeste 2:1 Atlético de Rafaela
Deportivo Morón 0:0 Gimnasia Mendoza
28 September 2018
Club Almagro 0:2 Sarmiento
29 September 2018
Atlético de Rafaela 0:1 Nueva Chicago
Defensores de Belgrano przeł. Temperley
30 September 2018
CA Los Andes 1:1 Club Ferro Carril Oeste
Club Olimpo 2:0 Brown de Madryn
Gimnasia Mendoza 1:0 Independiente Rivadavia
Platense 1:2 Quilmes AC
1 October 2018
Agropecuario 0:0 Chacarita Juniors
2 October 2018
Central Córdoba 1:1 Brown de Adrogué
4 October 2018
Nueva Chicago 1:0 CA Los Andes
5 October 2018
Deportivo Morón 1:0 Agropecuario
6 October 2018
Brown de Adrogué 1:1 Club Almagro
Chacarita Juniors 0:2 Arsenal de Sarandí
Instituto AC Córdoba 1:2 Deportivo Santamarina
Quilmes AC 1:1 Gimnasia Mendoza
Temperley 1:0 Gimnasia y Esgrima de Jujuy
Club Ferro Carril Oeste przeł. Central Córdoba
7 October 2018
Brown de Madryn 2:0 Atlético de Rafaela
Club Atlético Mitre 1:0 Defensores de Belgrano
Independiente Rivadavia 2:1 Villa Dálmine
9 October 2018
Sarmiento 3:1 Platense
13 October 2018
Arsenal de Sarandí 3:0 Club Atlético Mitre
Gimnasia y Esgrima de Jujuy 1:0 Instituto AC Córdoba
Villa Dálmine 1:1 Deportivo Morón
19 October 2018
Arsenal de Sarandí 1:0 Deportivo Morón
Club Almagro 1:2 Club Ferro Carril Oeste
20 October 2018
Agropecuario 0:0 Independiente Rivadavia
Atlético de Rafaela 2:0 Club Olimpo
CA Los Andes 0:0 Brown de Madryn
Deportivo Santamarina 0:1 Temperley
Platense 0:0 Brown de Adrogué
Villa Dálmine 1:1 Quilmes AC
21 October 2018
Defensores de Belgrano 1:2 Chacarita Juniors
Gimnasia Mendoza 0:2 Sarmiento
Gimnasia y Esgrima de Jujuy 1:0 Club Atlético Mitre
22 October 2018
Central Córdoba 1:2 Nueva Chicago
26 October 2018
Temperley 0:1 Instituto AC Córdoba
27 October 2018
Brown de Adrogué 1:0 Gimnasia Mendoza
Club Ferro Carril Oeste 0:2 Platense
Sarmiento 2:1 Villa Dálmine
28 October 2018
Brown de Madryn 0:0 Central Córdoba
Club Atlético Mitre 2:2 Deportivo Santamarina
Club Olimpo 1:1 CA Los Andes
Independiente Rivadavia 1:1 Arsenal de Sarandí
Nueva Chicago 0:0 Club Almagro
29 October 2018
Deportivo Morón 1:1 Defensores de Belgrano
30 October 2018
Quilmes AC 0:1 Agropecuario
Chacarita Juniors przeł. Gimnasia y Esgrima de Jujuy
3 November 2018
CA Los Andes 0:2 Atlético de Rafaela
Defensores de Belgrano 1:1 Independiente Rivadavia
Instituto AC Córdoba 1:0 Club Atlético Mitre
Villa Dálmine 0:0 Brown de Adrogué
4 November 2018
Central Córdoba 1:1 Club Olimpo
Gimnasia Mendoza 3:1 Club Ferro Carril Oeste
Gimnasia y Esgrima de Jujuy 1:1 Deportivo Morón
Platense 3:0 Nueva Chicago
5 November 2018
Arsenal de Sarandí 4:1 Quilmes AC
Club Almagro 1:1 Brown de Madryn
Deportivo Santamarina 2:0 Chacarita Juniors
6 November 2018
Agropecuario 0:0 Sarmiento
10 November 2018
Atlético de Rafaela 2:2 Central Córdoba
Chacarita Juniors 2:2 Instituto AC Córdoba
Brown de Adrogué przeł. Agropecuario
Deportivo Morón przeł. Deportivo Santamarina
11 November 2018
Brown de Madryn 0:0 Platense
Club Atlético Mitre 2:1 Temperley
Independiente Rivadavia 3:1 Gimnasia y Esgrima de Jujuy
12 November 2018
Club Ferro Carril Oeste 2:0 Villa Dálmine
Nueva Chicago 4:1 Gimnasia Mendoza
Quilmes AC 1:2 Defensores de Belgrano
13 November 2018
Club Olimpo 2:0 Club Almagro
Sarmiento przeł. Arsenal de Sarandí
24 November 2018
Agropecuario : Club Ferro Carril Oeste
Arsenal de Sarandí : Brown de Adrogué
Central Córdoba : CA Los Andes
Club Almagro : Atlético de Rafaela
Defensores de Belgrano : Sarmiento
Deportivo Santamarina : Independiente Rivadavia
Gimnasia Mendoza : Brown de Madryn
Gimnasia y Esgrima de Jujuy : Quilmes AC
Instituto AC Córdoba : Deportivo Morón
Platense : Club Olimpo
Temperley : Chacarita Juniors
Villa Dálmine : Nueva Chicago
1 December 2018
Atlético de Rafaela : Platense
Brown de Adrogué : Defensores de Belgrano
Brown de Madryn : Villa Dálmine
CA Los Andes : Club Almagro
Chacarita Juniors : Club Atlético Mitre
Club Ferro Carril Oeste : Arsenal de Sarandí
Club Olimpo : Gimnasia Mendoza
Deportivo Morón : Temperley
Independiente Rivadavia : Instituto AC Córdoba
Nueva Chicago : Agropecuario
Quilmes AC : Deportivo Santamarina
Sarmiento : Gimnasia y Esgrima de Jujuy
8 December 2018
Agropecuario : Brown de Madryn
Arsenal de Sarandí : Nueva Chicago
Club Almagro : Central Córdoba
Club Atlético Mitre : Deportivo Morón
Defensores de Belgrano : Club Ferro Carril Oeste
Deportivo Santamarina : Sarmiento
Gimnasia Mendoza : Atlético de Rafaela
Gimnasia y Esgrima de Jujuy : Brown de Adrogué
Instituto AC Córdoba : Quilmes AC
Platense : CA Los Andes
Temperley : Independiente Rivadavia
Villa Dálmine : Club Olimpo
2 February 2019
Atlético de Rafaela : Villa Dálmine
Brown de Adrogué : Deportivo Santamarina
Brown de Madryn : Arsenal de Sarandí
CA Los Andes : Gimnasia Mendoza
Central Córdoba : Platense
Club Ferro Carril Oeste : Gimnasia y Esgrima de Jujuy
Club Olimpo : Agropecuario
Deportivo Morón : Chacarita Juniors
Independiente Rivadavia : Club Atlético Mitre
Nueva Chicago : Defensores de Belgrano
Quilmes AC : Temperley
Sarmiento : Instituto AC Córdoba
9 February 2019
Agropecuario : Atlético de Rafaela
Arsenal de Sarandí : Club Olimpo
Chacarita Juniors : Independiente Rivadavia
Club Atlético Mitre : Quilmes AC
Defensores de Belgrano : Brown de Madryn
Deportivo Santamarina : Club Ferro Carril Oeste
Gimnasia Mendoza : Central Córdoba
Gimnasia y Esgrima de Jujuy : Nueva Chicago
Instituto AC Córdoba : Brown de Adrogué
Platense : Club Almagro
Temperley : Sarmiento
Villa Dálmine : CA Los Andes
16 February 2019
Atlético de Rafaela : Arsenal de Sarandí
Brown de Adrogué : Temperley
Brown de Madryn : Gimnasia y Esgrima de Jujuy
CA Los Andes : Agropecuario
Central Córdoba : Villa Dálmine
Club Almagro : Gimnasia Mendoza
Club Ferro Carril Oeste : Instituto AC Córdoba
Club Olimpo : Defensores de Belgrano
Independiente Rivadavia : Deportivo Morón
Nueva Chicago : Deportivo Santamarina
Quilmes AC : Chacarita Juniors
Sarmiento : Club Atlético Mitre
23 February 2019
Agropecuario : Central Córdoba
Arsenal de Sarandí : CA Los Andes
Chacarita Juniors : Sarmiento
Club Atlético Mitre : Brown de Adrogué
Defensores de Belgrano : Atlético de Rafaela
Deportivo Morón : Quilmes AC
Deportivo Santamarina : Brown de Madryn
Gimnasia Mendoza : Platense
Gimnasia y Esgrima de Jujuy : Club Olimpo
Instituto AC Córdoba : Nueva Chicago
Temperley : Club Ferro Carril Oeste
Villa Dálmine : Club Almagro
2 March 2019
Atlético de Rafaela : Gimnasia y Esgrima de Jujuy
Brown de Adrogué : Chacarita Juniors
Brown de Madryn : Instituto AC Córdoba
CA Los Andes : Defensores de Belgrano
Central Córdoba : Arsenal de Sarandí
Club Almagro : Agropecuario
Club Ferro Carril Oeste : Club Atlético Mitre
Club Olimpo : Deportivo Santamarina
Nueva Chicago : Temperley
Platense : Villa Dálmine
Quilmes AC : Independiente Rivadavia
Sarmiento : Deportivo Morón
9 March 2019
Agropecuario : Platense
Arsenal de Sarandí : Club Almagro
Chacarita Juniors : Club Ferro Carril Oeste
Club Atlético Mitre : Nueva Chicago
Defensores de Belgrano : Central Córdoba
Deportivo Morón : Brown de Adrogué
Deportivo Santamarina : Atlético de Rafaela
Gimnasia y Esgrima de Jujuy : CA Los Andes
Independiente Rivadavia : Sarmiento
Instituto AC Córdoba : Club Olimpo
Temperley : Brown de Madryn
Villa Dálmine : Gimnasia Mendoza
16 March 2019
Atlético de Rafaela : Instituto AC Córdoba
Brown de Adrogué : Independiente Rivadavia
Brown de Madryn : Club Atlético Mitre
CA Los Andes : Deportivo Santamarina
Central Córdoba : Gimnasia y Esgrima de Jujuy
Club Almagro : Defensores de Belgrano
Club Ferro Carril Oeste : Deportivo Morón
Club Olimpo : Temperley
Gimnasia Mendoza : Agropecuario
Nueva Chicago : Chacarita Juniors
Platense : Arsenal de Sarandí
Sarmiento : Quilmes AC
23 March 2019
Agropecuario : Villa Dálmine
Arsenal de Sarandí : Gimnasia Mendoza
Chacarita Juniors : Brown de Madryn
Club Atlético Mitre : Club Olimpo
Defensores de Belgrano : Platense
Deportivo Morón : Nueva Chicago
Deportivo Santamarina : Central Córdoba
Gimnasia y Esgrima de Jujuy : Club Almagro
Independiente Rivadavia : Club Ferro Carril Oeste
Instituto AC Córdoba : CA Los Andes
Quilmes AC : Brown de Adrogué
Temperley : Atlético de Rafaela
30 March 2019
Atlético de Rafaela : Club Atlético Mitre
Brown de Adrogué : Sarmiento
Brown de Madryn : Deportivo Morón
CA Los Andes : Temperley
Central Córdoba : Instituto AC Córdoba
Club Almagro : Deportivo Santamarina
Club Ferro Carril Oeste : Quilmes AC
Club Olimpo : Chacarita Juniors
Gimnasia Mendoza : Defensores de Belgrano
Nueva Chicago : Independiente Rivadavia
Platense : Gimnasia y Esgrima de Jujuy
Villa Dálmine : Arsenal de Sarandí
6 April 2019
Arsenal de Sarandí : Agropecuario
Chacarita Juniors : Atlético de Rafaela
Club Atlético Mitre : CA Los Andes
Defensores de Belgrano : Villa Dálmine
Deportivo Morón : Club Olimpo
Deportivo Santamarina : Platense
Gimnasia y Esgrima de Jujuy : Gimnasia Mendoza
Independiente Rivadavia : Brown de Madryn
Instituto AC Córdoba : Club Almagro
Quilmes AC : Nueva Chicago
Sarmiento : Club Ferro Carril Oeste
Temperley : Central Córdoba
13 April 2019
Agropecuario : Defensores de Belgrano
Atlético de Rafaela : Deportivo Morón
Brown de Madryn : Quilmes AC
CA Los Andes : Chacarita Juniors
Central Córdoba : Club Atlético Mitre
Club Almagro : Temperley
Club Ferro Carril Oeste : Brown de Adrogué
Club Olimpo : Independiente Rivadavia
Gimnasia Mendoza : Deportivo Santamarina
Nueva Chicago : Sarmiento
Platense : Instituto AC Córdoba
Villa Dálmine : Gimnasia y Esgrima de Jujuy
20 April 2019
Brown de Adrogué : Nueva Chicago
Chacarita Juniors : Central Córdoba
Club Atlético Mitre : Club Almagro
Defensores de Belgrano : Arsenal de Sarandí
Deportivo Morón : CA Los Andes
Deportivo Santamarina : Villa Dálmine
Gimnasia y Esgrima de Jujuy : Agropecuario
Independiente Rivadavia : Atlético de Rafaela
Instituto AC Córdoba : Gimnasia Mendoza
Quilmes AC : Club Olimpo
Sarmiento : Brown de Madryn
Temperley : Platense